מערכות מיזוג
וקירור מסחריות

מחלקת מיזוג מסחרי עוסקת בתכנון וביצוע של מערכות מיזוג מסחריות וניהול פרויקטים בהיקפים גדולים עבור יזמים עסקים המעוניינים למזג משרדים, חנויות, אולמות, מסעדות ומבנים ציבוריים.

 

חברתנו מתמחה במערכות קירור מתקדמות מסוג Package, צ'ילרים ומתקני קירור, מערכות אוורור ופינוי עשן, יחידות עיבוי מים, מזגנים לחדרי מחשב, ובמערכות מיזוג אויר VRF/VRV-Multi Inverter, מזגנים מרכזיים ומזגנים מפוצלים מכל הסוגים. כול המערכות מותאמות בהזמנה אישית לפי צורך. נוסף על מומחיות במערכות מיזוג, חברתנו מבצעת ייצור והתקנה של מערכות חשמל ופיקוד בהתאמה אישית. אנו מלווים אתכם לאורך כל שלבי תהליך הפרויקט: ייעוץ ראשוני, תכנון מערכת, הזמנת ציוד, ביצוע הכנות צנרת ותשתית, אספקה, התקנת מערכת המיזוג, הרכבת מפזרי אוויר וגרילים, הפעלה והרצת המערכות ומסירה והדרכה ללקוח המרוצה.

 

בראש כל פרויקט ניצבים מהנדסי החטיבה ומנהלי הפרויקטים, בעלי ניסיון רב בניהול צוותים ובביצוע משימות. המנהל מפקח מקרוב על עבודת הצוותים על מנת להבטיח עמידה ביעדים ובלוחות הזמנים, תוך עדכון שוטף של הלקוח לכל אורך הפרויקט. בתום כל פרויקט, מתבצע תחקיר מקיף, המוודא עמידה מלאה ביעדים

ייעוץ ותכנון מערכת מיזוג

ייעוץ ותכנון מערכת מיזוג

ברשותנו צוות מהנדסים ויועצי מיזוג אוויר מומחים, המלווים כל פרויקט שלנו משלב התכנון והכנת התשתית ועד שלב הגימור.

תכנון מערכת מיזוג

תכנון מערכת מיזוג

אנו מומחים בתכנון מערכות מיזוג מהמתקדמות ביותר בשוק בהתאמה אישית מערכות VRF, צ'ילרים ומתקני קירור, מערכות אוורור תעשייתי, יחידות עיבוי מים, יחידות לחדרי מחשב ועוד.

התקנת מערכות מיזוג

התקנת מערכות מיזוג

ניסיון רב שנים בהתקנת מערכות מיזוג שונות: מערכות VRF, צ'ילרים ומתקני קירור, מערכות אוורור תעשייתי, יחידות עיבוי מים, יחידות לחדרי מחשב ועוד.

אחריות ושרות

אחריות ושרות

ברשותנו צוות טכנאים מיזוג אוויר מקצועיים המעניק שירות התקנה ותיקון מזגנים 24 שעות ביממה.

שירותי חטיבת מיזוג מסחרי

חטיבת מיזוג מסחרי מחולקת ל-2 מחלקות מחלקת תכנון ומחלקת הביצוע

תכנון מערכות מיזוג מסחרי

מחלקת תכנון מערכות מיזוג מסחרי וניהול פרויקטים מציעה שירותי ייעוץ למערכות מיזוג וקירור מקצועיות. השרות כולל איפיון מקיף לטובת הבנת הצורך שלכם והתאמה מיטבית של מערכת המיזוג. לכל פרויקט אנו מקצים מהנדס מיזוג מנוסה בהתאם לדרישות ואופי העבודה המלווה אתכם לאורך כל התהליך.

 

 

איפיון הפרויקט כולל למידת החומר וביצועי מערכת נדרשים, תכנון יחידות מיזוג והספקים, תכנון תעלות אוויר וצנרות גז, תכנון נקודות חשמל וחיבור למערכות פיקוד ובקרה. משלב זה מנהל הפרויקט מכין מפרט הכולל יצירת תוכניות מיזוג מפורטות העומדות בתקנים הדרושים, הכנת כתב כמויות מדויק וקביעת היקף כספי, עלויות ציוד ושעות עבודה. נשמח
לסייע לכם בתכנון מערכות קירור מיזוג ואוורור.

התקנת מערכת מיזוג מסחרי

מחלקת ביצוע מערכות מיזוג וקירור מסחריות הופכת את תוכנית המיזוג למציאות בשטח. המחלקה כוללת מנהלי פרויקטים מנוסים, מתקינים מורשים עובדי חברה, חשמלאים מוסמכים ומערך לוגיסטי תומך.
חברתנו עומדת בתקן ISO9001 ורשומה כקבלן מיזוג אוויר מורשה 170 ב' וכספק מורשה של משרד הביטחון. ההתקנות מבוצעות על פי תקן מיזוג אוויר 994 ועל פי תקן בטיחות אש 1001 תוך שמירה על איכות ובטיחות העובדים והסביבה.
במהלך הפרויקט המנהל האחראי יבצע הערכת מצב אחת לשבועיים וידווח לסמנכ"ל התפעול ומהנדס הפרויקט על ההתקדמות בביצוע להבטחה של עמידה בזמנים ובתקציב.

שירותי מזגנים
למשרדים ומקומות עבודה

תפעול ותחזוקת בניין משרדים הוא סיפור שאינו נגמר, מדובר בעבודה דינאמית המלווה בצריכת משאבים רבים. מיזוג אוויר למשרדים הוא חלק אינטגרלי מיום העבודה של המשרד ומאפשר לעובדים פעילות פרודוקטיבית ומהנה בעיקר במדינה חמה כמו בישראל.

 

חברת שרות הוגן תכננה והתקינה עשרות מערכות מיזוג מתקדמות למשרדים על פי דרישה למיזוג OPEN SPACE ומשרדים סגורים על פי איפיון הלקוח. אנו מומחים בהתקנות מערכות מיזוג מרכזיות ומזגנים עיליים נסתרים ובעלי ניסיון רב בהתקנות מזגני VRF, המאפשרים שליטה דינאמית בהתאמה אישית לכל משרד ולכל עובד.

 

לקוחותינו נהנים ממערכות מיזוג עוצמתיות, שקטות ובעלות יעילות אנרגטית גבוהה לחסכון בהוצאות החשמל והתחזוקה תוך שמירה על טמפרטורה יציבה לאורך כל שעות היום.

מיזוג משרדים

האתגר הגדול ביותר של מנהל הפרויקט הוא שכל הסוסים ימשכו באותו הכיוון במסגרת לוח זמנים עמוס וצפוף. בכדי להצליח הקפד על שקיפות, ישירות וניהול איתן.

``אריק קלפון סמנכל חטיבת הפרויקטים``

אחריות מלאה לכל פרויקט

בסיום הפרויקט אנחנו ממשיכים ללוות אותך ולתת לך אחריות ושירות

עמידה בזמנים הוא ערך עליון

כל פרויקט מפורק לגורמים ומהם מורכב לו``ז עבודה מתאים בשיתוף איתך

מובילים במקצועיות

אנו מקפידים שכל עובדי החברה יהיו מנוסים מיומנים ומקצועים בכל התפקידים והתחומים

אתה בראש סדר העדיפויות

הלקוחות שלנו נמצאים בראש סדר העדיפויות. כל פרויקט מקבל צוות ייעודי אשר ילווה אותו לאורך כל התהליך.

שירותי מיזוג
שטחים מסחריים וחנויות

מיזוג שטחים מסחריים מתמקד בצורך המשתנה של שוכרי החנויות למזג גדלים משתנים של אזורי סחר בקניונים או במרכזים מסחריים. לכל חנות יש את הדרישות שלה למיזוג אוויר אשר יכולות להשתנות באופן תדיר על ידי מעבר חנויות לאזורים אחרים בקניון או שינוי גודל החנות. מכוון שמודבר על שינויי תדירים שדורשים התאמה דינאמית של עוצמות המיזוג, מיזוג שטחים מסחריים לרוב מבוצע על ידי מזגני PACKAGE הפועלים בקירור מים או בקירור גז.

 

מזגני פקאג' מותקנים על הגג והם כוללים את כול המרכיבים של מערכת המיזוג כך שניתן לכוון את עוצמת המיזוג לכל אזור או חנות בהתאמה אישית בלי הצורך בהנחת תשתיות נוספות. שירות ותחזוקה למערכות Package גם הוא מתבצע ביחידה המרכזית כך שאין הפרעה לפעילות השוטפת של החנות בעת מתן השירותים.

 

תכנון מקצועי של מערכת מיזוג מסחרית על ידי מהנדסי מיזוג מנוסים ומומחים למערכות קירור וחימום מסחריות יאפשר לכם ליהנות מביצועים אולטימטיביים ועלויות תפעול ותחזוקה נמוכות.

מיזוג חנויות

שירותי מיזוג
למוסדות לימודים

המטרה של כל מוסד לימודים; בתי ספר, אוניברסיטאות ומכללות, הוא ליצור סביבה שמעודדת ותומכת תהליכי למידה והצלחה מקצועית. סביבת למידה מוצלחת כוללת בתוכה מתקני לימוד שנוח ונעים לשהות בהם. מערכות מיזוג הם אחד מהאמצעים שיעזרו לכם להשיג סביבת לימודים ממוזגת ונעימה.

 

מוסדות לימוד הם מתחם רחב הכולל אזורים שונים בעלי מאפיינים שונים ולכל אחד מהם קיימים פתרונות מיזוג מותאמים. כיתות לימוד הם המקום המרכזי שבו הלומדים נדרשים לריכוז מקסימלי, חברת שרות הוגן מבצעת התקנות מזגנים לכיתות לימוד לעשרות בית ספר ומכללות ברחבי הארץ כך שכל כיתה נהנית מאוויר קר בקיץ וחם בחורף. ספריות הלימוד הם אזור נוסף שבו חברתנו מטפלת באקלים על ידי מיזוג מרכזי לopen space  בשילוב מייבשי לחות אשר שומרים על איכות הספרים מנזקי רטיבות. לכל מוסד לימודי קיים חדר מחשוב ותקשורת, חברתנו מעניקה שירותי תכנון והתקנת מזגנים ייעודיים לחדרי מחשוב כך שכל המערכות הטכנולוגיות יוכלו לפעול באופן רציף. עבור מוסדות גדולים חברתנו מציעה שירותי מיזוג לאולמות הרצאות ומיזוג אודיטוריום על ידי מערכות קירור במים אשר מיועדות לשטחים גדולים. מכוון שמדובר במבנה סגור חברתנו מציעה מערכות אוורור ויחידות אוויר צח להתקנה בכל רחבי המתחם לרבות כיתות הלימוד, הספרייה, קפיטריה ואוורור השירותים.

 

תכנון מערכות מיזוג למוסדות חינוך הוא הליך מורכב אשר מבוצע על ידי מהנדסי מיזוג אוויר וטכנאים מומחים אשר מלווים אתכם לאורך כל הפרויקט משלב האפיון דרך שלב הביצוע ועד לשלב התחזוקת מזגנים.

מיזוג משרדים

שירותי מיזוג
אוויר לפאבים ומסעדות

לפאבים, מסעדות ומועדוני בילוי יש מכנה משותף והוא ליצור אווירה נעימה וחוויה איכותית עבור לקוחותיהם. במקומות בילוי קיימת פליטת אנרגיית חום מגורמי תאורה, מטבחים ומהעובדה כי מדובר במקומות שהם אנשים נמצאים אחד ליד השני. מערכות מיזוג מסחריות מטפלות ביעילות מיטבית בסילוק החום והחדרת אוויר קר ונקי, בנוסף אנו מציעים פתרונות השבחת אוויר וסינון ריחות כך שהלקוחות שלכם ינשמו אוויר נקי נטול ריחות ונטול לחות.

 

בין מערכות המיזוג המתאימות ניתן להתקין מזגנים ניידים תעשייתיים, מערכות VRF ומזגנים עיליים בהספק גבוהה. למערכות המיזוג ניתן לחבר מערכות סינון הכוללות מערך פילטרים מפחם פעיל ופילטר HEPA לסינון אבק ולכלוך. חברתנו מציעה בנוסף למוצרי המיזוג גם אביזרי אוורור למטבחים הכוללים מפוחים לפינוי עשן, מנדפים לספיחת אוויר ואביזרי סינון ריחות.

מיזוג מקומות בילוי

פרויקטים נבחרים
הגאווה של שרות הוגן

חברת שרות הוגן מציעה מגוון פתרונות מקצועיים לפרויקט מיזוג האוויר שלך. על ידי צוות מומחים מנוסים בתחום המיזוג וההנדסה, נוכל להציע לך פתרון ייחודי ומותאם אישית לצרכים שלך. החברה מחולקת למספר מחלקות ייעוץ, שרות וביצוע אשר כל מחלקה מכילה גורמים מקצועיים בעלי ידע עשיר ועדכני אודות המערכות והשירותים שהמחלקה מציעה. אנו שואפים לשיתוף פעולה מלא עם כל אנשי המקצוע הרלוונטים בניהול הפרויקט ומכן אנו גאים להציג את הפרויקטים שחברתנו ביצעה במהלך השנים.

מידע מקצועי למערכות מיזוג מסחרי

כל המידע המקצועי בתחום המיזוג שיעזור לך לקבל החלטה
 • שחרר קבצים כאן או
  Max. file size: 256 MB.
  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

  נשמח לעזור

  צוות המומחים שלנו ישמחו לעמוד לשרותכם בכל עת ובכל בקשה.

  כל מחלקות החברה יעמדו לשירותך ויעניקו לך שרות מהיר אמין ומקצועי.

  משרדים צפון

  04-842-2020

  העמלים 34, חיפה

  ראשון עד שישי 08:00-18:00

  משרדים מרכז

  09-769-0500

  הלימון 19, רמות השבים

  ראשון עד שישי 08:00-18:00