מערכות אלקטרומכניות
לצרכי מיזוג וקירור תעשייתי

מערכות מיזוג וקירור תעשייתיות מהוות גורם מפתח לפעילותו התקינה של כל עסק הפולט אנרגית חום בתהליך ייצור, תפעול וכו'. בממוצע 38% מצריכת האנרגיה של עסק תעשייתי מקורה במערכות המיזוג והקירור ולכן מערכת שתוכננה והותקנה על ידי חברה מקצועית, יכולה להבטיח ביצועים מיטביים ואמינים תוך שמירה על יעילות אנרגטית והוצאות נמוכות. מערכות קירור תעשייתיות נדרשות לבצע פעולות בהספקים גבוהים במשך פעילות ממושך ללא הפסקות ולכן תכנון ייצור והתקנה של מערכות אלו על ידי חברה מנוסה ומקצועית יבטיח שביעות רצון ופעילות מיטבית של הצרכן.

ייעוץ ותכנון מערכת מיזוג

ייעוץ ותכנון מערכת מיזוג

ברשותנו צוות מהנדסים ויועצי מיזוג אוויר מומחים, המלווים כל פרויקט שלנו משלב התכנון והכנת התשתית ועד שלב הגימור.

תכנון מערכת מיזוג

תכנון מערכת מיזוג

אנו מומחים בתכנון מערכות מיזוג מהמתקדמות ביותר בשוק בהתאמה אישית מערכות VRF, צ'ילרים ומתקני קירור, מערכות אוורור תעשייתי, יחידות עיבוי מים, יחידות לחדרי מחשב ועוד.

התקנת מערכות מיזוג

התקנת מערכות מיזוג

ניסיון רב שנים בהתקנת מערכות מיזוג שונות: מערכות VRF, צ'ילרים ומתקני קירור, מערכות אוורור תעשייתי, יחידות עיבוי מים, יחידות לחדרי מחשב ועוד.

אחריות ושרות

אחריות ושרות

ברשותנו צוות טכנאים מיזוג אוויר מקצועיים המעניק שירות התקנה ותיקון מזגנים 24 שעות ביממה.

תכנון מערכות
מיזוג וקירור תעשייתיות

מערכות מיזוג תעשייתי הן מכלול של רכיבים המיוצרים ומותקנים בהתאמה אישית לכל לקוח על פי איפיון מקצועי הנותן מענה לצרכי הלקוח. מערכות אלו כוללות בין היתר מזגנים מסוג PACKAGE התפשטות ישירה, מערכות WATER SOURCE למיזוג שטחים ייעודיים, מערכות מיזוג VRF להספקת תפוקות משתנות ומערכות לייצור מים קרים/חמים.

 

תכנון מערכות מיזוג וקירור תעשייתיות הוא הליך מורכב שנלמד כמקצוע הנדסי ומבוצע על ידי אנשי מקצוע מנוסים. חברת שרות הוגן גאה בצוות מהנדסים, הנדסאים וטכנאי מיזוג וקירור בעלי ניסיון של עשרות שנים בתכנון מערכות מורכבות למגוון לקוחות החל מקניונים, בתי חולים, מפעלים, תחנות כח וחוות שרתים בהספקים משתנים עד לרמה של 200 טון קירור. בהתאם לצורך שלך אנו יכולים לתכנן שילוב מערכות אקלים מקיפות לטיפול בחום קור השבחת אוויר וספיחת לחות. כל המערכות מחוברות ללוחות חשמל ובקרה בייצור מותאם לדרישות המערכת והלקוח.

האתגר הגדול ביותר של מנהל הפרויקט הוא שכל הסוסים ימשכו באותו הכיוון במסגרת לוח זמנים עמוס וצפוף. בכדי להצליח הקפד על שקיפות, ישירות וניהול איתן.

``אריק קלפון סמנכל חטיבת הפרויקטים``

אחריות מלאה לכל פרויקט

בסיום הפרויקט אנחנו ממשיכים ללוות אותך ולתת לך אחריות ושירות

עמידה בזמנים הוא ערך עליון

כל פרויקט מפורק לגורמים ומהם מורכב לו``ז עבודה מתאים בשיתוף איתך

מובילים במקצועיות

אנו מקפידים שכל עובדי החברה יהיו מנוסים מיומנים ומקצועים בכל התפקידים והתחומים

אתה בראש סדר העדיפויות

הלקוחות שלנו נמצאים בראש סדר העדיפויות. כל פרויקט מקבל צוות ייעודי אשר ילווה אותו לאורך כל התהליך.

ייצור מערכות
מיזוג וקירור תעשייתיות

חברת שרות הוגן פועלת בשיתוף פעולה עם יצרני המזגנים הגדולים בעולם מתוך הבנה כי לכל לקוח דרישות ייחודיות לפרויקט המיזוג שלו. בהתאם לאפיון המערכת אנו דואגים לייצר מפרט טכני מדויק של פרטי המערכת ומכלול הרכיבים המלא ולהעביר את הפרטים ליצרן המתאים ביותר. השירות כולל ייבוא המערכות במידת הצורך והצאת אישור תקינה לשימוש בישראל. בין המערכות שאנו מייצרים ניתן להזמין מערכות מיזוג גז, מערכות קירור במים, מפוחים לאוורור ופינוי עשן, מנדפים לסינון אוויר ופילטרים להשבחת אוויר, מייבשי לחות תעשייתיים, לוחות חשמל ופיקוד ותעלות פח בייצור ישראלי.

התקנת מערכות
מיזוג וקירור תעשייתיות

התקנת מערכות קירור תעשייתית הוא הליך מורכב שמנוהל כפרויקט לכל דבר ועניין עם לוחות זמנים מוגדרים, תקציבים, אנשי צוות ופיקוח. התקנת מערכות מיזוג תעשייתית מצריכה ידע במיזוג, קונסטרוקציה, מערכות חשמל, צנרות גז ומים ותקני בטיחות. לחברת שרות הוגן יש את הידע והניסיון לבצע התקנות מערכות מיזוג מכל סוג ולכל מטרה. בחברה מועסקים מיטב אנשי צוות במחלקות שונות וצוותים ייעודיים לפרויקטים הנדסיים בתחום המיזוג והקירור. תהליך העבודה שלנו השתכלל במשך עשרות שנים והניסיון שנצבר לצוות החברה הוא ניסיון של התקנת מאות מערכות מיזוג תעשייתיות למגוון רחב של שימושים.

 

הלקוחות שלנו נהנים משירות אישי מהיר ויעיל הנותן מענה מלא בכל שלבי תהליך ההתקנה, אשר מפוקח על ידי מנהל פרויקט ייעודי.

התקנת מערכות מיזוג תעשייתיות

שרות תחזוקה
למערכות מיזוג תעשייתיות

כחברת המיזוג המובילה בישראל אנו לא מסתפקים בתכנון והתקנה של מערכות מיזוג, אלה רואים את ליבת הפעילות שלנו בהבטחה כי מערכות המיזוג יפעלו באופן שוטף ללא תקלות.

 

לצורך כך הוקמה חטיבת השירות ובה מחלקת לקוחות מוסדיים הכולל צוותים ייעודיים המעניקים שירותי תחזוקה מקיפים למערכות מיזוג, קירור, אוורור, חשמל ושליטה בלחות הזמינים לקריאות שרות בתגובה מיידית 24/7.

מערך השירות של חברת שרות הוגן הוא בין הגדולים והמשוכללים בישראל בתחום מיזוג האוויר, במערך הושקעו משאבים רבים על מנת לספק, מדי שנה, שירות ומענה אישי לאלפי לקוחותינו על ידי עשרות נציגי שירות, טכנאים ומערך לוגיסטי תומך. שרותי התחזוקה כוללים תוכנית עבודה מסודרת וביצוע עבודות יזומות לשמירה על תקינות המערכת לאורך שנים.

תחזוקת מערכות מיזוג

פרויקטים נבחרים
הגאווה של שרות הוגן

חברת שרות הוגן מציעה מגוון פתרונות מקצועיים לפרויקט מיזוג האוויר שלך. על ידי צוות מומחים מנוסים בתחום המיזוג וההנדסה, נוכל להציע לך פתרון ייחודי ומותאם אישית לצרכים שלך. החברה מחולקת למספר מחלקות ייעוץ, שרות וביצוע אשר כל מחלקה מכילה גורמים מקצועיים בעלי ידע עשיר ועדכני אודות המערכות והשירותים שהמחלקה מציעה. אנו שואפים לשיתוף פעולה מלא עם כל אנשי המקצוע הרלוונטים בניהול הפרויקט ומכן אנו גאים להציג את הפרויקטים שחברתנו ביצעה במהלך השנים.

מידע מקצועי לתעשייה

כל המידע המקצועי בתחום המיזוג שיעזור לך לקבל החלטה
 • שחרר קבצים כאן או
  Max. file size: 256 MB.
  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

  נשמח לעזור

  צוות המומחים שלנו ישמחו לעמוד לשרותכם בכל עת ובכל בקשה.

  כל מחלקות החברה יעמדו לשירותך ויעניקו לך שרות מהיר אמין ומקצועי.

  משרדים צפון

  04-842-2020

  העמלים 34, חיפה

  ראשון עד שישי 08:00-18:00

  משרדים מרכז

  09-769-0500

  הלימון 19, רמות השבים

  ראשון עד שישי 08:00-18:00