מיזוג אוויר
למגורים ובנייה רוויה

חברת שרות הוגן מעניקה שירותי מיזוג לצורכי מגורים ומספקת פתרונות אקלים חדשניים בהתאמה אישית. בחברתנו פועלת חטיבת מיזוג למגורים ובנייה רוויה, אשר תוכלו להיעזר בה למציאת פתרון מקיף לצורכי המיזוג שלכם.

 

אנו מקפידים על הקשבה לצרכים ולרצונות שלכם ועל עמידה מדויקת בלוח הזמנים והתקציב שנקבע. אנו מלווים כל פרויקט מתחילתו ועד סופו, במסירות באחריות ובשיתוף פעולה מלא עם כל הגורמים הרלוונטיים, תוך הצמדות לחזון המקצועי והאנושי של חברתנו. אנו שואפים לספק לכם חווית שרות אמינה ומקצועית בכדי להבטיח תהליך יסודי ומקיף המוביל לתוצאות מצוינות בכל היבטי הפרויקט.

מחלקות חטיבת מיזוג למגורים

מחלקה ייעודית לבנייה רוויה ומחלקה ייעודית לבנייה פרטית

מחלקת בנייה רוויה

תכנון וביצוע מערכות מיזוג ביתיות, כולל יעוץ אישי פרטני לדיירים.
אוורור ופינוי עשן בשטחים ציבוריים: לובי, חדרי מדרגות וחניונים תת קרקעיים.

מחלקת בנייה רוויה מתמחה בתכנון וביצוע מערכות מיזוג אוויר למגדלי מגורים, תוך התאמה לצרכיו ולטעמו של כל דייר במגדל או בבניין. העבודה נעשית ישירות מול המזמין ובסנכרון מלא מול האדריכל ומפקח הבנייה, בהתחשבות מרבית בנתוני החלל, העיצוב, התקציב, וכמובן תווי התקן והבטיחות. אנו שמים דגש רב על שירותיות למופת ועל יחס אישי וקשוב, על מנת להבטיח את שביעות רצונו של כל דייר ודייר מהתוצאה.

מחלקת בנייה פרטית

כל בית הוא עולם מלא עם עיצוב שונה וסטייל אחר. המטרה שלנו היא להתאים לכם את מערכת המיזוג הטובה ביותר במינימום הפרעה לעיצוב הפנים.
חברת שרות הוגן מתמחה במערכות מיזוג אויר מתקדמות VRF/VRV-Multi Inverter, מזגנים מרכזיים ומזגנים מפוצלים מכל הסוגים. אנו מלווים את ללקוחותינו משלב הייעוץ הראשוני דרך התכנון, ההזמנה, ביצוע הכנות צנרת ותשתית בזמן הבניה, אספקה והתקנת ציוד מיזוג האויר, תריסים וגרילים ועד להפעלה והרצת המערכות ובסיום מסירה ללקוח המרוצה.
 • עיצוב
 • $ גרילים ומפזרי אוויר
  monthly
 • גרילים ומפזרי אוויר למזגנים עשויים פלסטיק עמיד או אלומיניום צבוע בעיצובים שונים וגדלים שונים במיוחד לפי הצורך שלכם. אנו עובדים בשיתוף עם מיטב היצרנים והמתכננים וביכולתנו לספק כל מוצר לפי דרישת הלקוח.

 • מיזוג
 • $ מזגנים לבחירה אישית
  monthly
 • בחירת מערכת מיזוג מתאימה על פי דרישות קבלן או אדריכל ולאחר בחירת הספקי קירור וחימום נעבור לשלב הביצוע של המערכת. מתקיני המיזוג של חברתנו מומחים ומוסמכים להתקנת מערכות מיזוג מפוצלות, מרכזיות ו VRF.

 • התאמה
 • $ תכנון מערכות מיזוג
  monthly
 • מחלקות החברה השונות יעבדו בשיתוף פעולה מול מנהל הפרויקט שלך והקבלן על מנת להציע מכלול פתרונות מקיף ואחיד תוך כדי התחשבות בכל הפרמטרים הרלוונטיים לרבות  חיבורי חשמל, פתחי שרות, תכנון צנרות ורוחב פתחי אוורור.

סוגי מזגנים
VRF מיני מרכזי ועילי

חברת שרות הוגן הגדולה והמנוסה בישראל בתכנון וביצוע מערכות מיזוג ביתיות מקפידה לעבוד בשיתוף פעולה מלא ומקצועי עם יצרני המזגנים הגדולים והמובילים בעולם ובישראל. מחלקת מיזוג למגורים בעלת ניסיון של עשרות שנים בתכנון ובביצוע מערכות מיזוג מכל סוג לבעלי דירות ובתים פרטיים. צוות המחלקה מורכב מנציגי שרות, מתקינים, טכנאים ויועצי מיזוג מנוסים בעלי ידע מקצועי בתכנון מערכות מיזו

 

אנו מיומנים ומנוסים במתן פתרונות מלאים לכל סוגי המזגנים החל ממזגני VRF INVENTER, למזגנים מיני מרכזי ועד למזגנים עיליים. בנוסף אנו מבצעים התקנות וייצור של מערכות טיהור אוויר ושליטה בלחות ליצירת אקלים מושלם בבית שלכם. כחברה המובילה בישראל יש לנו היכולת להעניק ללקוחותינו את האפשרות ליהנות מדגמי מזגנים ייחודיים במחירים תחרותיים שניתנים אך ורק לחברות נבחרות בעלות יכולות מוכחות בתכנון וביצוע מערכות מיזוג מתקדמות.

אחריות מלאה לכל פרויקט

בסיום הפרויקט אנחנו ממשיכים ללוות אותך ולתת לך אחריות ושירות

עמידה בזמנים הוא ערך עליון

כל פרויקט מפורק לגורמים ומהם מורכב לו``ז עבודה מתאים בשיתוף איתך

מובילים במקצועיות

אנו מקפידים שכל עובדי החברה יהיו מנוסים מיומנים ומקצועים בכל התפקידים והתחומים

אתה בראש סדר העדיפויות

הלקוחות שלנו נמצאים בראש סדר העדיפויות. כל פרויקט מקבל צוות ייעודי אשר ילווה אותו לאורך כל התהליך.

מחלקת התכנון
יעוץ מקצועי וליווי אישי

בנייה ושיפוץ בית פרטי דירה או מגדל מגורים הוא הליך שמצריך ידע וניסיון בתכנון נכון של מערכות המיזוג בשיתוף פעולה הדוק ושפה משותפת עם מנהל האתר, האדריכל, מעצב הפנים ומהנדס החשמל. מחלקת התכנון של חברתנו תייצר עבורכם תוכניות עבודה מפורטות המכילות הנחיות לביצוע הנחת תשתיות גז, תעלות מיזוג, מיקום יחידות המיזוג, מיקום פתחי האוורור והאוויר החוזר ונקודות חשמל נדרשות.

 

יועצי המיזוג שלנו עובדים על פי התקנים וההנחיות של המשרדים הממשלתיים ומקפידים לתכנן את מערכת המיזוג שלכם כך שתעמוד בדרישות הבנייה של הרשויות המקומיות ובדרישות הבטיחות של פיקוד העורף במיזוג חדרים ממוגנים.

דרישות אדריכליות
התקנה נסתרת ונקייה

עיצוב אדריכלי מייצג את הרושם הראשוני בכל מבנה בין עם מדובר בוילה פרטית או דירת מגורים בבניין. שמירה על קווים נקיים ועיצוב מקורי נלקח בחשבון בתהליך התכנון.

 

על מנת שלא לפגום בעיצוב החיצוני של המבנה קיימים היום מספר פתרונות טכניים אשר יאפשרו לכם ליהנות ממערכות מיזוג מתקדמות בהתקנה נסתרת על הגג או במסתור ייעודי מבלי להציג יחידות על הקיר החיצוני. מחלקת התכנון שלנו מנוסה בעבודה עם אדריכלים ותדע להציע אפשרויות התקנה נסתרות.

התאמה אישית
לעיצוב הפנים שלכם

עיצוב פנים לרוב לא כולל התחשבות במערכת המיזוג מהסיבה הפשוטה שאין במערכת טעם עיצובי. ובכל זאת כל בכל חדר בבית יש פתח יציאת אוויר מכוסה בגריל. בניגוד לשנים עברו כיום יש את האפשרות לייצור גרילים מעוצבים בהתאמה אישית לפי צבע ומידות כך שהם ישתלבו בצורה דקורטיבית בעיצוב הפנים שלכם. בעבודה משתופת עם מעצב הפנים שלכם ניתן לתכנן מערכות מיזוג נסתרות לחלוטין או מעוצבות על פי סגנון אישי.

 

את הגרילים ומפזרי האוויר אנו מייצרים במיוחד עבורכם לפי צורך והתאמה לעוצמת המזגן כך שתוכלו ליהנות מפעולה שקטה ואפקטיבית מבלי להתפשר על העיצוב.

מחלקת התקנות
ביצוע מקצועי ואיכותי

מחלקת ההתקנות של חברת שירות הוגן כוללת 20 צוותים של מתקיני מזגנים מיומנים ומקצועיים בעלי ניסיון של שערות שנים בביצוע התקנות מזגנים מכל הסוגים. חברתנו רשומה כקבלן בסיווג מיזוג אוויר 170 ב'   ובעלת תקן איכות בינלאומי ISO9001.

 

לתהליך התקנת מזגנים ובמיוחד מערכות מיזוג VRF יש השפעה ישירה על תפקוד מערכת המיזוג ועל חלקיה השונים לרבות צנרות בלחץ גז גבוה, חיבורי תעלות אוויר, חיבורי חשמל ומיקום נכון של היחידות. על מנת שנוכל להציע לכם את שרות התקנת המזגן הטוב ביותר טכנאי ומתקיני החברה עובדים הדרכות וסמינרים מקצועיים מספר פעמים בשנה בהם הם לומדים להכיר את סוגי המזגנים החדשים של היצרנים הגדולים ושיטות עבודה חדשות. על התקנה מלווה במפקח עבודה אשר מבצע ביקורת לתהליך ההתקנה ומוודא את תקינות המערכת בסיום הביצוע.

התקנת מערכות מיזוג תעשייתיות

מחלקת השירות
איתך לאורך הדרך

חברת שירות הוגן בעלת וותק של למעלה מ-40 שנות פעילות במיזוג האוויר לצורכי מגורים. מערך הייעוץ והשיווק שלנו ערוך מנוסה ומיומן בטיפול באלפי לקוחות, רוכשי דירות בבניינים ומגדלי מגורים, בווילות ובתים פרטיים, אנו מקיימים פגישות מול הדיירים עוד בזמן הבניה וביחד עימם מבצעים שדרוגים ועדכונים בתכנון מיזוג האוויר בצמוד לתוכניות הבניה של הדירה, בגמר התכנון מועברות התוכניות למחלקת ביצוע והתקנות לצורך הוצאתן לפועל. ניסיוננו הרב והמיומנות נובעים מאינספור פרויקטים שבוצעו על ידי חברתנו במהלך 40 שנות קיומה של החברה.

מידע מקצועי לתעשייה

כל המידע המקצועי בתחום המיזוג שיעזור לך לקבל החלטה
 • שחרר קבצים כאן או
  Max. file size: 256 MB.
  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

  נשמח לעזור

  צוות המומחים שלנו ישמחו לעמוד לשרותכם בכל עת ובכל בקשה.

  כל מחלקות החברה יעמדו לשירותך ויעניקו לך שרות מהיר אמין ומקצועי.

  משרדים צפון

  04-842-2020

  העמלים 34, חיפה

  ראשון עד שישי 08:00-18:00

  משרדים מרכז

  09-769-0500

  הלימון 19, רמות השבים

  ראשון עד שישי 08:00-18:00