תחזוקת מזגנים
טיפולים ותמיכה מקצועית

חברות לא יכולות להרשות לעצמן להפסיד ימי עבודה בעקבות כשל טכני של מערכות המיזוג והקירור. אנו מבינים כי מערכות מיזוג של לקוחות מוסדיים הן חלק אינטגרלי מהפעילות השוטפת, ולכן אנו מציעים שירותי תחזוקת מזגנים וטיפול שוטף לכל סוגי מערכות המיזוג והקירור. בחברתנו פועלת חטיבת השרות המפעילה 40 ניידות שרות אשר מתופעלות על ידי אנשי צוות מומחים ומנוסים בתחזוקת מערכות מיזוג ומערכות פיקוד וחשמל.

שרות התחזוקה כולל מיפוי מלא של הציוד המותקן באתר הלקוח ובדיקת של עומסי עבודה ודרישות קירור. מכן מנהל מחלקת התחזוקה ירכיב אתכם תוכנית תחזוקה, טיפולים ותיקונים אידאלית לצרכים שלכם.

כל המערכות הפעילות באתר מתועדות במערכת ניהול מתקדמת ייעודית לניהול מערך שירות אשר מאפשרת לך להקים קריאות שרות באופן עצמאי או לבדוק את היסטוריה הטיפולים שבוצעו לכל מערכת. ניידות השרות מחוברות ישירות למערכת ניהול השירות ומקבלות עדכונים באופן שוטף על קריאות שירות, ציוד נדרשים ומיקום המזגן באתר.

ייעוץ ותכנון מערכת מיזוג

ייעוץ ותכנון מערכת מיזוג

ברשותנו צוות מהנדסים ויועצי מיזוג אוויר מומחים, המלווים כל פרויקט שלנו משלב התכנון והכנת התשתית ועד שלב הגימור.

תכנון מערכת מיזוג

תכנון מערכת מיזוג

אנו מומחים בתכנון מערכות מיזוג מהמתקדמות ביותר בשוק בהתאמה אישית מערכות VRF, צ'ילרים ומתקני קירור, מערכות אוורור תעשייתי, יחידות עיבוי מים, יחידות לחדרי מחשב ועוד.

התקנת מערכות מיזוג

התקנת מערכות מיזוג

ניסיון רב שנים בהתקנת מערכות מיזוג שונות: מערכות VRF, צ'ילרים ומתקני קירור, מערכות אוורור תעשייתי, יחידות עיבוי מים, יחידות לחדרי מחשב ועוד.

אחריות ושרות

אחריות ושרות

ברשותנו צוות טכנאים מיזוג אוויר מקצועיים המעניק שירות התקנה ותיקון מזגנים 24 שעות ביממה.

חטיבת השרות
תחזוקה וטיפולים שוטפים

מערך השירות של חברת שרות הוגן הוא בין הגדולים והמשוכללים בישראל בתחום מיזוג האוויר, במערך הושקעו משאבים רבים על מנת לספק, מדי שנה, שירות ומענה אישי לאלפי לקוחותינו על ידי עשרות נציגי שירות, טכנאים ומערך לוגיסטי תומך. מערך השרות פועל בפריסה ארצית על ידי 2 סניפים מרכזיים בצפון ובמרכז, כל סניף מהווה תחנת שרות אורגנית הכוללת מנהל שרות, צוות מוקדנים טלפוניים וטכנאי שרות מקצועיים הפזורים בשטח. מערך השרות המסודר מאפשר פתיחת "כרטיס טיפולים ממוחשב" לכל מזגן. מרגע קבלת הקריאה במוקד נפרש על גבי המחשב תיעוד מקיף בדמות פרטי המזגן, מיקום גאוגרפי, והיסטוריית טיפולים מלאה.

 

לחברה קיים פורטל שרות לניהול מערך תחזוקת מזגנים מקוון, הפורטל מיועד ללקוחות המוסדיים ודרכו ניתן לבצע הזמנות שרות מקוונות המתקבלות ומטופלות מיידית במוקדי השרות. כמו כן, ניתן להתעדכן בכל המידע הקשור למזגנים שברשות הלקוח כגון: כמות המזגנים, היסטוריית קריאות שרות למזגן וכל מידע הנוגע לפרטי מערך הציוד של הלקוח והטיפול בו. טכנאי השרות שלנו מצוידים במסופונים המאפשרים תקשורת ישירה בין המוקד לטכנאים בשטח. הטכנאים מקבלים את כל הנתונים למסופון לרבות מיקום ,מהות התקלה, היסטוריה, אנשי קשר וכו', כאשר הטכנאי מטפל במזגן, הלקוח מקבל דיווח עדכני מהשטח לגבי אופן וסוג הטיפול המתבצע.

מערך השרות

מחלקות חטיבת השרות

חטיבת השירות מחולקת ל-2 מחלקות כל אחת מקצועית בטיפול ממוקד בהתאם לסוג מערכת המיזוג

תחזוקה ותיקונים למערכות קירור

פעילות תקינה של מערכות קירור ומיזוג אוויר היא גורם משמעותי לפעילותן התקינה של חברות בימנו בין אם מדובר על קירור חדרי שרתים, קירור מים במפעלים או מזגנים במוסדות לימוד. בכדי להבטיח פעילות תקינה של המזגנים לאורך כל השנה, חברתנו מבצעת טיפולים שוטפים ופעילות מדידה ובקרה למערכות המיזוג כחלק מן האחריות שלנו כלפי לקוחותינו. המזגנים וארונות הפיקוד ממוספרים ומתועדים במערכת השרות המכילה כרטיס פריט ייחודי לכל מרכיב במערכת ובו מתועדת היסטורית התפעול של הפריט. התיעוד המלא של הפריטים מאפשר הקמת קריאות שרות באפליקציה או דרך מוקד השירות בכל רגע נתון.

 

השרות כולל ניקוי פילטרים ותעלות אוורור, מדידת יעילות הקירור והחימום ובדיקת צנרות ולחץ גז במערכת. במידה וקיימת תקלה צוות הטכנאים שלנו פרוס בכל רחבי הארץ ומסוגל להגיב לקריאת שרות בתוך שעות בודדות עם ציוד מלא בכדי להבטיח לכם המשך פעילות שוטף.

שרות ביטוח ותיקונים

ישראל היא מדינה חמה ולחה ולכן מזגנים הם המוצר החשמלי שפועל הכי הרבה שעות ביחס למוצרים אחרים. שחיקה ובלאי הם חלק בלתי נפרד ממזגנים עיליים ומיני מרכזיים ובשביל לאפשר לכם להנות מאוויר ממוזג ונקי לאורך כל השנה ובפרט בימי הקיץ, חברתנו מציעה מסלול ביטוח מזגנים שנתי. המסלול כולל תחזוקה כללית וניקוי המזגנים, לרבות שטיפת פילטרים, ניקוי מאייד וניקוי מערכת הניקוז. בנוסף, במידה ומתגלה תקלה במזגן צוות הטכנאים שלנו יגיע בשעות הנוחות לכם עם החלפים המתאימים ויבצע את התיקון במקצועיות וביעילות.

שרות תחזוקה
לצ'ילר וקירור במים

תחזוקה שוטפת של מערכת קירור צי'לר מסייעת לפעולה תקינה ורציפה שך מערכת הקירור תוך שמירה על יעילות אנרגטית גבוהה. צוות השרות של חברתנו מורכב מטכנאי שירות מנוסים בעלי ידע וניסיון מוכח בביצוע טיפולי תחזוקה למערכות קירור מים. השרות כולל 3 מרכיבים עיקריים אשר מבוצעים בכל טיפול.

בדיקת המדחס

המדחס בצ'ילר אחראי על פעולת השאיבה של נוזל הקירור לאורך המערכת על ידי שימוש בלחץ משתנה להולכת קרר בצנרת. תחזוקה נכונה של מדחס צ'ילר כוללת:

 • בדיקת לחץ וטמפרטורה בפעולת השאיבה.
 • בדיקת לחץ וטמפרטורה בפעולת הפריקה.
 • מפלס נוזל הקרר במאגר.
 • בדיקת מתח עבודה.
 • בדיקת המאייד

בדיקת המאייד

המאייד אחראי על ספיחת החום מתהליך העבודה או המבנה (בהתאם לסוג הצ'ילר), תחזוקה נכונה של מאייד צ'ילר כוללת:

 • בדיקת לחץ זרימת אוויר וטמפרטורה בכניסה למערכת
 • בדיקת לחץ זרימת אוויר וטמפרטורה ביציאה מהמערכת
 • בדיקת חומרי הבידוד וחיבורי צנרת.

בדיקת המעבה

המעבה הוא הרכיב שאחראי על סילוק החום שמגיע על ידי המדחס, תחזוקה נכונה של מעבה צ'ילר כוללת:

 • בדיקת מנוע מאוור לתקינות מתח, רעש וויברציות.
 • בדיקת סלילי המעבה וניקוי קורוזיה
 • בדיקת טמפרטורה בכניסה וביציאה מהמעבה

 

בנוסף מבוצעות בדיקות כלליות לאיתור נזילות ולחץ קרר בצנרת, כמו גם טיפול בנוזל הקירור ומדידת איכותו על ידי בדיקה כימית להמצאות מזהמים ואבנית שעלולים לגרום לסתימות בצנרת.

תחזוקת צילרים

שרות תחזוקה
למערכות VRF/VRV

מערכות מיזוג VRF הן שיא הטכנולוגיה לפתרון מיזוג אוויר בהתאמה אישית. כמו כל מערכת מיזוג גם מזגן מסוג VRF מצריך טיפול ותחזוקה על מנת שתוכלו להמשיך וליהנות מביצועים מעולים וצריכת חשמל נמוכה. חברת שרות הוגן מעניקה בנוסף לשירותי התקנת מזגן VRF גם שירותי תחזוקה למזגנים VRF על ידי צוות טכנאים מורשה ומומחה לסוג מערכות אלו.

שרות התחזוקה למזגני VRF כולל:

ניקוי יסודי של כל המאיידים לרבות ניקוי פילטרים ושימוש בחומר למניעת עובש, ניקוי תעלות ניקוז, ניקוי המאיצים וסלילי המאייד, בדיקת חיבורי חשמל ובדיקת טמפרטורה בקירור ובחימום.

 

בדיקת תפוקת המדחסים ולחץ גז במעבה, ניקוי ושטיפה של סלילי המעבה ובדיקת מתח חשמל ותקינות המאוורר.

VRF

תחזוקת מזגנים
לחדרי מחשוב ותקשורת

חדרי תקשורת ושרתים הם המנוע שמאחורי עסק מודרני ובזמן שרוב המשאבים מופנים לתחזוקת שרתים וחומרה, חדרים שאינם ממוזגים כראוי עלולים לגרום לקריסה של השרתים תחת עומס החום הנוצר בתהליך עיבוד המידע. תחזוקה נכונה של מערכות קירור לחדרי מחשוב מאפשרת לציוד המחשוב לפעול בתפוקה מקסימלית ולהעניק למשתמשים פעילות ממושכת ללא השבתה.

חדרי מחשוב הינם דינאמיים ומשתנים כל עת בין עם מדובר על תוספת של ארונות מחשוב או שדרוג של רכיבי חומרה ועל כן נדרש בכל עת לבצע מדידות עומסי חום ועמידות מערכת הקירור לאורך כל שעות הפעילות. חברתנו מעניקה שירותי אחזקה למערכות מיזוג ייעודיות לחוות שרתים וחדרי מחשוב על ידי צוות טכנאים מומחים ומנוסים בתפעול שדרוג ותחזוקת מערכות מיזוג וקירור ייעודיות.

חדרי מחשוב

פרויקטים נבחרים
הגאווה של שרות הוגן

חברת שרות הוגן מציעה מגוון פתרונות מקצועיים לפרויקט מיזוג האוויר שלך. על ידי צוות מומחים מנוסים בתחום המיזוג וההנדסה, נוכל להציע לך פתרון ייחודי ומותאם אישית לצרכים שלך. החברה מחולקת למספר מחלקות ייעוץ, שרות וביצוע אשר כל מחלקה מכילה גורמים מקצועיים בעלי ידע עשיר ועדכני אודות המערכות והשירותים שהמחלקה מציעה. אנו שואפים לשיתוף פעולה מלא עם כל אנשי המקצוע הרלוונטים בניהול הפרויקט ומכן אנו גאים להציג את הפרויקטים שחברתנו ביצעה במהלך השנים.

מידע מקצועי לתעשייה

כל המידע המקצועי בתחום המיזוג שיעזור לך לקבל החלטה
 • שחרר קבצים כאן או
  Max. file size: 256 MB.
  • Hidden
  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.

  נשמח לעזור

  צוות המומחים שלנו ישמחו לעמוד לשרותכם בכל עת ובכל בקשה.

  כל מחלקות החברה יעמדו לשירותך ויעניקו לך שרות מהיר אמין ומקצועי.

  משרדים צפון

  04-842-2020

  העמלים 34, חיפה

  ראשון עד שישי 08:00-18:00

  משרדים מרכז

  09-769-0500

  הלימון 19, רמות השבים

  ראשון עד שישי 08:00-18:00