m

מזגן עומד

מזגן עומד

מזגן עומד
מערכות מיזוג מרכזיות מעניקות פתרון מצויין למיזוג חללים גדולים כגון משרדים, בתי מלון, מסעדות וחדרי לובי אך לעיתים שינויים דינמיים במבנה אינם מאפשרים גישה של מערכת המיזוג אל אזורים מסוימים. לדוגמא מרפסת פתוחה של בית קפה או מסעדה בקיץ היא מקום נעים ומאוורר אך סגירת התקרה של המרפסת לצורך צל או סגירה מוחלטת של המרפסת בחורף יוצר מקום חנוק ולא מאוורר שלא נעים לשהות בו. בעיה נוספת היא בכניסה לבית מלון ובניינים בעלי לובי גדול, כאשר דלת הכניסה נפתחת האוויר הקר והדחוס במבנה נשאב אל מחוץ למבנה אל האזור בו האוויר חם יותר ופחות דחוס עקב הפרשי לחצים מה שגורם לעלייה חדה בטמפרטורה של המבנה הממוזג.

מזגנים עומדים, מסכי אוויר ומערפלי אוויר מציעים פתרון גמיש נייד, דינמי ונוח להצבה בכל בית עסק, לובי ומאפשרים שמירה על אקלים נעים בכל עת.

שימושי מזגן עומד

מזגן עומד הוא יחידת מיזוג ניידת הכוללת יחידה אחת למזגנים קטנים ו2 יחידות למזגנים עומדים בעלי הספק BTU גבוה. מזגנים אלו ניתנים להצבה בתוך מבנים סגורים או חצי סגורים לקירור חללים בהספק עבודה גבוה. היתרון המרכזי של מזגן עומד הוא גמישות בהצבה ומיקום ויכולת לקרר חללים גדולים ללא תשתית מיזוג. מזגנים עומדים הם חלק חשוב במערך המיזוג של מפעלים ופסי ייצור אשר מייצרים חום רב באזור נקודתי, החום שנפלט הוא גורם מסכן עבור מפעילים וטכנאים, וקירור עוצמתי של מזגן עומד פותר בעיה זאת.

חברת אלקטריק צקלון ביצעה התקנות והתאמות של מזגנים עומדים לגוון לקוחות עבור שימושים שונים. בחירת מזגן עומד מתאים צריכה להיות בשיתוף עם יועץ מיזוג אוויר מנוסה אשר מבצע מדידות טמפרטורה סביבתיות ונקודתיות על מנת להתאים לכם את הפתרון האיכותי ביותר.